poslat odkaz na aplikaci

Produktivita Vzdělávání
Vývojář: Pavel Vitesnik
3.99 USD

Učíme se psát abecedu! Česká písanka je určena pro děti předškolního a školního věku. Pomáhá jim naučit se správně psát tvary psacích a tiskacích písmen a číslic.

Interaktivní učebnice pro předškolní a školní děti pomůže zlepšit jemnou motoriku a ukáže, jak správně psát abecedu a číslice. Grafomotorická cvičení děti naučí uvolnit ruku a kreslit rovné, vlnité a zaoblené čáry v různých směrech a pečlivě obkreslovat jednoduché tvary. Nejrozsáhlejší částí je nácvik psacích a tiskacích písmen, včetně velké a malé varianty. Pomocné linky vymezují správný tvar a sklon písmene. Animovaná tečka vede ruku ve správném tažení čáry a radí dítěti, kde má začít a jak pokračovat ve psaní. Hra nám odhalí, zda děti dovedou k sobě správně přiřadit psací a tiskací variantu. Psaní lze ovládat prstem, ale doporučujeme používat pero pro tablety, tzv. stylus, který dětem pomůže i se správným úchopem pera. Teď už to konečně zvládnete snadno!